Klasyczna Jazda edycja 2023 w Rumianej Dolinie – Relacja

Klasyczna Jazda w Rumianej Dolinie to kolejne wydarzenie lata 2023, które mieliśmy okazję organizować!

To były wspaniałe 3 dni z klasykami ale nie tylko. Przez cały weekend w Rumianej Dolinie bawiliśmy się w klimatach lat PRL i to nie tylko za sprawą samochodów pochodzących właśnie z tamtych lat, ale również dzięki scenografii oraz imprezą towarzyszącym takim jak Karoaoke, Dyskoteka w klimacie lat 60;70,80 oraz niezliczonej ilości konkursów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dzieci najlepiej bawiły się podczas konkurencji nazwanej „Frania” polegającej na przebiegnięciu toru przeszkód oraz wrzuceniu rolek papieru toaletowego do prali Frani. Tu liczył się zarówno czas jak i celność.

Dorośli mieli okazję pokonać tor z alkogoglami, które pokazują jak widzimy po alkoholu, dla prawdziwych strogmenów mieliśmy konkurencję w przeciąganiu klasyka – w tym wypadku był to błękitny trabant.

Mamy nadzieję, że za rok znów się wspólnie zobaczymy w Rumianej! P.S. A jak chcecie zobaczyć jacy znani goście nas odwiedzili to zapraszamy do galerii 😉

Galeria

Zobacz również

Jak do nas trafić?

Godziny otwarcia

8:00 - 22:00

Szczupliny

Szczupliny

Napisz do nas
rezerwacje@szczupliny.pl

Opinie o Rumianej Dolinie

Piotr S.

Polecam. Teren zagospodarowany. Wszystko wyglada fantastycznie. Obiekt doinwestowany. Parking niestety platny.

Źródło: Opinie Google
Mariusz S.

Bardzo piękne miejsce wśród natury . Piękne widoki z wierzy widokowej super miejsce na odpoczynek z rodziną i bardzo smacznie i nie drogo polecam

Źródło: Opinie Google
Agnieszka K.

Przepiękne, wyjątkowe miejsce i super właściciele! Można się zrelaksować i zjeść najlepsze gofry belgijskie! ❤

Źródło: Opinie Google