Kiermasz rękodzieła i sztuki regionalnej 29-30 lipca 2023

Z wielką radością pragniemy zaprosić Was na nasz wyjątkowy kiermasz rękodzieła i sztuki regionalnej, który odbędzie się w dniach 29-30 lipca 2023 w Rumianej Dolinie. Jest to niepowtarzalna okazja, by odkryć i docenić piękno i unikalność naszego regionu.

Pragniemy stworzyć atmosferę pełną kreatywności, tradycji i oryginalności. Na kiermaszu będziecie mieli okazję podziwiać i zakupić wyjątkowe dzieła sztuki regionalnej, wytwarzane przez lokalnych artystów i rzemieślników. Od tradycyjnych wyrobów rękodzielniczych, takich jak haft, ceramika, garncarstwo, tkactwo, po nowoczesne prace artystyczne, obrazy, biżuterię oraz koła gospodyń wiejskich ze swoimi przetworami.

Będziecie mieć możliwość bezpośredniego spotkania z twórcami, poznania ich historii i inspiracji, a także zapoznania się z technikami, których używają przy tworzeniu swoich dzieł. To doskonała okazja do zdobycia unikalnych przedmiotów, które będą przypominać o naszym pięknym regionie przez wiele lat.

Kiermasz rękodzieła i sztuki regionalnej odbędzie się w Rumianej Dolinie w Szczuplinach. Czekamy na Was od godziny 10:00 do 18:00, przez dwa dni pełne inspiracji i wrażeń.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła, sztuki i regionalnej kultury do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu. Dołączcie do nas, aby celebrować naszą dziedzictwo, odkrywać nowe talenty i wspierać lokalną społeczność artystyczną.

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy wyłącznie przez e-mail: hello@szczupliny.pl

Stowarzyszenie „Z natury dla Kultury”

Jak do nas trafić?

Godziny otwarcia

8:00 - 22:00

Szczupliny

Szczupliny

Napisz do nas
rezerwacje@szczupliny.pl

Opinie o Rumianej Dolinie

Piotr S.

Polecam. Teren zagospodarowany. Wszystko wyglada fantastycznie. Obiekt doinwestowany. Parking niestety platny.

Źródło: Opinie Google
Mariusz S.

Bardzo piękne miejsce wśród natury . Piękne widoki z wierzy widokowej super miejsce na odpoczynek z rodziną i bardzo smacznie i nie drogo polecam

Źródło: Opinie Google
Agnieszka K.

Przepiękne, wyjątkowe miejsce i super właściciele! Można się zrelaksować i zjeść najlepsze gofry belgijskie! ❤

Źródło: Opinie Google